ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ       ΔΕΥΤΕΡΑ         ΤΡΙΤΗ     ΤΕΤΑΡΤΗ      ΠΕΜΠΤΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ
BARTITSU
22.00-23.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

20.30-21.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2

21.30-22.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3

ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΗ ΣΠΑΘΑΣΚΙΑ (Η.Ε.Μ.Α.)
19.00-20.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

19.30-21.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

19.30-21.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

KRAV MAGA (αρχάριοι)
20.30-21.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
20.00-21.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
20.00-21.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
KRAV MAGA (προχωρημένοι)
20.30-21.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
20.30-21.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
NINJUTSU-NINPO TAIJUTSU
20.30-22.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
21.30-23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

21.30-23.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1


KICK BOXING + ΠΥΓΜΑΧΙΑ
10.00-11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
10.00-11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
10.00-11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
10.00-11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
KICK BOXING 1
18.30-19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
18.30-19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
18.30-19.30 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
19.00-20.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3

KICK BOXING 2
19.30-20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
19.30-20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
19.30-20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
19.30-20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3

KICK BOXING ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
20.30-22.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
20.30-22.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
20.30-22.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
20.30-22.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3

20.00-22.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
20.00-21.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
ΠΥΓΜΑΧΙΑ
17.00-18.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
17.00-18.30 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
17.00-18.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3
PROFESSIONAL KICK BOX
22.00-23.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
22.00-23.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
22.00-23.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
22.00-23.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3

M.M.A.
20.00-21.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
20.00-21.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1
11.00-13.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3

BRAZILIAN JIU JITSU

18.00-19.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

18.00-19.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

13.00-14.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
KENDO
22.30-23.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2
21.00-22.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1
20.30-22.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2
JUDO
(παιδικό)

18.00-19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

18.00-19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
18.00-19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

KICK BOXING
(παιδικό)
17.30-18.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
17.30-18.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3

18.00-19.00 
 ΑΙΘΟΥΣΑ 3

KYOKUSHIN KARATE
(παιδικό)
17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

11.30-12.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2

ΤΑΕ KWON DO
(παιδικό 1)
17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2

17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2

17.00-18.00 ΑΙΘΟΥΣΑ 2

ΤΑΕ KWON DO
(παιδικό 2)

17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2

17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2


ΤANG SOO DO (ΚΟΡΕΑΤΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ-ΜΙΚΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ)
(3-5)
18.30-19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
18.30-19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2



ΤANG SOO DO (ΚΟΡΕΑΤΙΚΟ ΚΑΡΑΤΕ-ΜΙΚΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ)
(6-12)
19.30-20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
19.30-20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

18.00-19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

KRAV MAGA KIDS
(παιδικό)
18.00-19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
19.00-20.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

19.00-20.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2



YOU CAN DO IT
17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1
17.00-18.00
 ΑΙΘΟΥΣΑ 1

CROSSFIT
21.30-22.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2
21.30-22.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2
21.30-22.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2
21.30-22.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2
19.30-20.30
 ΑΙΘΟΥΣΑ 2